Máš občas pocit, že sa vo svojom živote točíš v kruhu?
Zdá sa ti niekedy, že konečne ide všetko skvele a vtedy príde facka?
Túžiš otvoriť sa životu v dôvere, ale zamotávaš sa do starých myšlienkových vzorcov, kontroly a hier ega?

Predstav si život, v ktorom už nemusíš bojovať. Nemusíš sa porovnávať, stále za niečím utekať ani riešiť "ako to má byť správne".  Život, v ktorom sú jednotlivé oblasti tvojho života v príjemnej harmónii. Aké by to bolo - žiť s pocitom, že si skutočne tvoríš svoj život ako sochár, čo jemne vtláča do hliny svoj zámer? Aké by to bolo - zažívať momenty hlbokého šťastia a pokoja uprostred každodenného zhonu?

Tvoj život ako zázrak.

Možno sa pýtaš, ako na to. Možno sa o to už dávno snažíš, ale občas máš pocit, že nevieš čo skôr. Zdravšie sa stravovať? Viac pracovať na svojich cieľoch? Viac sa hýbať a športovať? Trpezlivo a láskyplne komunikovať za každých okolností? A hlavne nezabudnúť každý deň vizualizovať svoje sny!

Aj ty si už trochu unavená zo všetkých tých "mala by som"?

Tvoja myseľ je mocný nástroj. Sprav si z nej priateľku, spojenca, nauč sa s ňou spolupracovať tak, aby ťa podporovala na každom kroku. Aby ti pomáhala s ľahkosťou tvoriť život, po akom túžiš.

Tvoja duša je nekonečne múdra. Už nemusíš tápať a hľadať "zaručené návody" niekde vonku. Spoj sa so svojou vlastnou múdrosťou a získaj prístup do studnice odpovedí, ktorá je šitá presne tebe na mieru.

Vieme ti s tým pomôcť.

S radosťou vám predstavujeme transformačný meditačný program, ktorému sme umožnili vzniknúť.

"Možno ste už zažili ten pocit, že nejaký projekt alebo situácia si vás doslova vybrali bez toho, aby ste to plánovali alebo o to usilovali.  Toľko búchali na dvere, až ste im otvorili.

Tak nejak sa zrodil aj tento meditačný program. A dnes, keď ho vidím v jeho konečnej podobe, som vďačná, že búchal na dvere práve mne."  Zuzka o vzniku programu "Tvoj život ako zázrak"

Akým témam sa v ňom budeme venovať?

 

 • Objavíš svoje skutočné ja so všetkým, čo k nemu patrí. V silnej meditácii sa otvoríš životu v plnosti a celistvosti.
 • Spoznáš svoje poslanie a miesto na tomto svete.
 • Odhalíš svoje vnútorné dary a urobíš prvé kroky k ich prijatiu a používaniu v každodennom živote.
 • Naučíš sa bdelo vnímať synchronicity a byť otvorený "aha momentom" a vedeniu intuície
 • Otvoríš sa prúdeniu hojnosti a prosperity vo svojom živote
 • Naučíš sa dôverovať vnútornej múdrosti svojho tela a dopraješ mu priestor na regeneráciu a obnovu
 • Budeme prepisovať a preprogramovávať limitujúce vzorce myslenia
 • Otvoríš sa hlbšiemu pochopeniu a liečeniu svojich vzťahov
 • Hravou formou aktivuješ špeciálne schopnosti, ktoré máme všetci k dispozícii, ale veľmi často ostávajú nepoužívané a zaprášené

Na tomto mieste môžeš nazrieť do členskej sekcie programu

(obrázky sa po kliknutí zväčšia)

Ako to bude prebiehať?

 • Dostaneš prístupové údaje do uzavretej časti webu - členskej sekcie, kde sa ti budú postupne odkrývať jednotlivé témy.
 • Celý program je navrhnutý na 6 týždňov, ale môžeš postupovať vlastným tempom, do programu máš neobmedzený prístup minimálne ďalšie 2 roky.
 • V každej téme nájdeš jednu alebo dve meditácie a presné inštrukcie, ako s nimi narábať a čomu sa okrem meditácie venovať.
 • Nedoporučujeme do programu vstupovať, pokiaľ užívate lieky ovplyvňujúce psychiku alebo ste v starostlivosti psychiatra.
 • Po skončení programu máš ďalej k meditáciám neobmedzený prístup. Môžeš ich používať vo svojom každodennom živote na relaxáciu a vnútornú transformáciu podľa toho, aké životné situácie práve prežívaš a ktorú oblasť život túžiš podporiť.
 • Meditácie si vieš stiahnuť z členskej sekcie a používať ich podľa potreby aj vtedy, keď si offline. Z vlastnej skúsenosti odporúčam napríklad meditačné chvíľky na dovolenke alebo na chate v horách 🙂
 • Meditácie sú bezpečné a rešpektujú akékoľvek vierovyznanie.

Aké meditácie sme pre Teba pripravili?

 • transformačná nahrávka "Moje skutočné ja"
 • meditácia "Poznám svoje poslanie"
 • terapeutická nahrávka "Liečim svoje vzťahy"
 • silná vizualizačná nahrávka "Obnovujem svoje zdravie a vitalitu"
 • dve silné meditácie k téme "Otváram sa hojnosti a prosperite"
 • radostná uvoľňujúca meditácia "Milujem svoj život"
 • BONUS: meditácia "Aktivujem svoje špeciálne schopnosti"

Ku každej téme Ťa čaká láskavé sprievodné slovo, v ktorom sa dozvieš viac o podstate danej meditácie, inštrukcie ako ju používať a čomu venovať pozornosť v bežnom živote, aby sa zmeny ľahko a plynulo začali manifestovať v každodennej realite.

Vypočuj si ukážku z jednej našej meditácie

Transformačný program Tvoj život ako zázrak sme ohodnotili čiastkou 97 eur.

Je to veľa alebo málo?

Za túto čiastku si dokážete kúpiť napríklad ubytovanie na jednu noc v peknom hoteli - oddych a potešenie na chvíľu. Minule som toľko zaplatila za jedno stredne náročné ošetrenie u zubára.

Meditácie sú investíciou a pomocníkom na celý život - po šiestich intenzívnych týždňoch ich kedykoľvek použiješ znova pre hlboké uvoľnenie, spirituálny rast alebo ako prvú pomoc pre dušu.

Autorky programu Tvoj život ako zázrak

Zuzana Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, psychologička, šperkárka, blogerka, lektorka seminárov

Stanka Sobolová

Zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, terapeut duše, lektorka seminárov, sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť

Čo napísali o našej práci

Zatiaľ som nenašla meditáciu, z ktorej by bolo cítiť tak čistú pozitívnu energiu a úprimnosť, ako z tých vašich. Váš program mi vlastne prišiel ako na zavolanie, posledné dva mesiace sa totiž márne snažím nájsť nejakú meditáciu, pri ktorej by som si povedala "wau, tak toto bola sila" a teraz mi pristáli rovno v mojej schránke a hneď celý balík 🙂 Ďakujem.
Katkaúčastníčka Meditačného programu
Žienky, všetko, čo robíte, robíte výborne. Som rada, že mi Vás život priviedol do cesty. Zmenili ste mi ho k lepšiemu a doporučujem každému, kto sa chce pohnúť dopredu a nevie ako, aby prijal pomocnú ruku od Vás...lebo lepšie sprievodkyne si neviem predstaviť 🙂
Janka Rybka Kováčová
Ahoj Zuzka, srdečne ťa zdravím a ďakujem! 🙂 Vypočula som si Meditáciu hojnosti. To bolo ozaj PREKVAPKO a OBJAV v tom NAJ NAJ NAJ lepšom slova zmysle a spontánne ti chcem poďakovať, lebo to bolo dnes zmysluplne strávených 10 minút. Je to tá najlepšia meditácia na túto tému akú som kedy počula. Je výborná, pretože je celá tvorivá, pozitívna a konštruktívna. Je z nej cítiť, že máš skúsenosť s prácou v sebe. Páčia sa mi vizualizácie aj afirmácie na konci. Mám osobne najradšej ukončenie meditácie teplými dlaňami na očiach, ten pocit milujem. Môj učiteľ jogy hovorieval, že je to lifting zdarma 🙂 jednoducho odstraňuje vrásky okolo očí a robí oči žiarivé. 🙂 S kľudným svedomím si túto meditáciu užijem viac krát a rada ju doporučím všade a všetkým žienkam v okolí. Skvelá práca!
Stanka Bittnerová

Možno ti teraz prišli na um otázky...

Budem to stíhať? Koľko mi program zaberie času?

Program je navrhnutý tak, aby Ti zabral asi 10-12 minút denne počas 6 týždňov. Je to skutočne maximálny výsledok za minimálny časový vklad. Navyše môžeš postupovať vlastným tempom a rozložiť si kurz na dlhšie časové obdobie. Máš k nemu neobmedzený prístup po dobu minimálne 2 roky. Ak ťa počas trvania programu niečo zastaví alebo spomalí, vieš začať od začiatku alebo nadviazať a pokračovať ďalej.

Je to iba pre ženy alebo je program vhodný aj pre mužov?

Program je určite vhodný pre ženy aj mužov. Meditácie sú navrhnuté väčšinou univerzálne a tam, kde to nešlo, sme vytvorili zvlášť nahrávku pre ženy a zvlášť pre mužov. Obzvlášť silné môže byť prejsť meditačným programom vo dvojici s partnerom/partnerkou.

Musím sa venovať programu každý deň? Mám obavy, že sa mi to nepodarí dodržať.

Nie je potrebné venovať sa meditáciám každý deň. Môžeš ich počúvať každý druhý deň alebo si dať párdňovú prestávku, napríklad ak niekam cestuješ. Je však dobré zachovať približnú kontinuitu programu a udržiavať si správne naladenie, ktoré podporí hĺbku transformačného procesu.

Vstúpením do programu nič neriskuješ 🙂

Za kvalitou našej práce si stojíme, ale vieme aj, aký je svet rôznorodý. Každý z nás miluje iné jedlá, máme iné sny a sedia nám iné topánky - a je to tak v poriadku. Ak Ti z akéhokoľvek dôvodu náš program nesadne, do 14 dní od zakúpenia môžeš požiadať o vrátenie peňazí a budú Ti v plnej výške a bez otázok vrátené.

Celý program stojí 97 eur,  čo vychádza iba približne 2 eurá na deň. To je čiastka, ktorú väčšinou denne minieme na cestu hromadnou dopravou alebo popoludňajšie café latte. Investuj túto čiastku do krajšieho spokojnejšieho života a vráti sa Ti znásobená v podobe krásnych vzťahov, naplnenia a rôznych foriem hojnosti. 

Moc meditácií môžeš navyše využívať neobmedzene aj po skončení programu. Budú Ti k dispozícii už navždy. V priebehu mesiacov tak pochopíš, že čiastka, ktorú investuješ je ako zrnko piesku, ktoré sa vplyvom tvojho zámeru a ochoty rásť, premenilo postupne na vzácnu perlu.

Ale nestane sa to samo. Je potrebné Tvoje rozhodnutie a skutočná ochota otvoriť sa zmenám. Ochota vstúpiť hlboko dovnútra. Ak cítiš v duši, že láskavým sprievodcom na tejto ceste by Ti mohol byť náš program "Tvoj život ako zázrak", neváhaj a poď... a vstúp do nového života.