Darovací formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli oceniť môj dar.

  • Čo by ste mali vedieť skôr, než vyplníte formulár...

V ebooku Bohatá žena - múdra žena som sa snažila priniesť vám najvyššiu možnú hodnotu. Dúfam, že vám prinesie stonásobky toho, čo zaň zaplatíte.

Keď sa budete rozhodovať, koľko za ebook zaplatíte, prosím, berte do úvahy, že cena, ktorú vyberiete, je spätnou väzbou a ocenením mojej práce. Preto, ak ste spokojní, zvoľte vyššiu ako minimálnu sumu.

Ďakujem:)

 

Vyplnením osobných údajov potrebných pre doručenie ebooku súhlasíte s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami. Tlačítkom ODOSLAŤ objednávku potvrdíte. Podľa zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku Vás oboznamujeme, že tlačítko "ODOSLAŤ " znamená “objednávka s povinnosťou platby”.

Povedali o mne...

DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI, za vše co děláš. Má to obrovský smysl a v pravý čas to určitě spooustě ženám pomůže, ale to Ty určitě víš. Je úžasné, jak může žena, která je tak daleko, dokázat měnit životy.

Veronika Cíchováadministratívna pracovníčka

"Stanka vo svojom e-booku poskytla nový, komplexný, použiteľný ľudský pohľad na finančnú gramotnosť. Vidno, že Stanka presne vie, čo sa ženy potrebujú naučiť o finančnej gramotnosti. E-book je plný praktických tipov, príkladov a vylepšení ako hospodáriť s peniazmi, ako sa nenechať oklamať, načo si dávať pozor pri rozhodovaní o peniazoch, ako efektívnejšie nakupovať, na čom ušetriť, ako vychovávať deti k finančnej gramotnosti. Aj keď je zameraný na ženskú dušu, myslím si, že si pri jeho čítaní príde na svoje celá rodina - aj naši manželia a partneri."

Marcela Špalkovázakladateľka www.stylnamieru.sk

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na stastna.zena@gmail.com alebo volajte na +421 915 818 479.

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.